Product Details
Basic Info.
Model NO.
CBT QJ CM 125
Cylinder NO.
1 Cylinder
Stroke
Four Stroke
Cold Style
Air-Cooled
Energy Transformation
Power Machine
Specification
16*16*16
Trademark
kmisno
Origin
China
HS Code
8409919990
Product Description
| Brand Name | KMISNO |
| Origin | CN(Origin) |
| Displacement (ml) | 125cc |
| Material Type | Aluminium |
| Item Weight | 0.1kg |
| No. of Cylinders | 2 Cylinder |
| External Testing Certification | CCC |
| Model Name | CBT QJ CM 125 |
| Bore Diameter | 44mm |
| Pin Diameter | 13mm |
| Pin Length | 34mm |
| Ring Size | 1.0*1.0*2.5 |

![[Hot Item] Motorcycle 44mm Piston 13mm Pin Ring Gasket Set for Cbt125 Qj125 Cm125 Cbt Qj Cm 125 125cc engine Spare Parts](https://www.micstatic.com/landing/www/product/img/2017/company-profile-block-placeholder.jpg?_v=1765453489267)



