Product Details
Basic Info.
Model NO.
CB125
Cylinder NO.
1 Cylinder
Stroke
Four Stroke
Cold Style
Air-Cooled
Energy Transformation
Power Machine
Specification
16*16*16
Trademark
kmisno
Origin
China
HS Code
8409919990
Product Description
| Brand Name | KMISNO |
| Origin | CN(Origin) |
| Item Diameter | 15cm |
| Item Height | 15cm |
| Item Length | 15inch |
| Displacement (ml) | 125cc |
| Material Type | aluminium |
| Item Type | Engines |
| Item Weight | 2kg |
| Special Features | High Quality Modification |
| Item Width | 15cm |
| No. of Cylinders | 1 Cylinder |
| External Testing Certification | ISO9000 |
| Model Name | CB125 |
| Pin diameter | 15 mm |
| Distance between two edge | 68mm |
| Product type | OEM |

![[Hot Item] 70 Motorcycle Cylinder Piston Ring Gasket Kit 56.5mm for Honda CT125 CB125 CB125s Cl125s SL125 XL125](https://www.micstatic.com/landing/www/product/img/2017/company-profile-block-placeholder.jpg?_v=1765453653664)



