Product Details
Basic Info.
Model NO.
superlight 125
Cylinder NO.
1 Cylinder
Stroke
Four Stroke
Cold Style
Air-Cooled
Energy Transformation
Power Machine
Specification
16*16*16
Trademark
kmisno
Origin
China
HS Code
8409919990
Product Description
| Brand Name | KMISNO |
| Origin | CN(Origin) |
| Material Type | as picture shown |
| Special Features | engine parts |
| Item Height | 5inch |
| Item Width | 5inch |
| Item Length | 5inch |
| Displacement (ml) | 150cc |
| Item Diameter | 5inch |
| No. of Cylinders | 1 Cylinder |
| External Testing Certification | ISO9000 |
| Item Weight | 0.28kg |
| Model Name | superlight 125 |
| Bore Diameter | 62mm |
| Pin Diameter | 13/15mm |
| Pin Length | 50.33mm |

![[Hot Item] Motorcycle 62mm Big Bore 13/15mm Pin Pisont Ring/Gasket for Keeway Superlight 125](https://www.micstatic.com/landing/www/product/img/2017/company-profile-block-placeholder.jpg?_v=1765453129084)



