Product Details
Basic Info.
Model NO.
XT125R/X
Cylinder NO.
1 Cylinder
Stroke
Four Stroke
Cold Style
Air-Cooled
Energy Transformation
Power Machine
Specification
16*16*16
Trademark
kmisno
Origin
China
HS Code
8409919990
Product Description
| Brand Name | KMISNO |
| Origin | CN(Origin) |
| Item Type | Engines |
| Item Length | 15cm |
| Item Height | 15cm |
| Displacement (ml) | 185cc |
| Item Diameter | 15cm |
| No. of Cylinders | 1 Cylinder |
| External Testing Certification | ISO9000 |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 1.77kg |
| Model Name | XT125R/X |
| Product type | OEM |
| Cylinder kit including | as the first picture shown |

![[Hot Item] 64 Motorcycle Cylinder Rebuilt Kit 65.5mm Big Bore for YAMAHA YAMAHA Xt125r 05-09 Xt125X 05-11185cc Modified Engine](https://www.micstatic.com/landing/www/product/img/2017/company-profile-block-placeholder.jpg?_v=1765452934246)



