Product Details
Basic Info.
Model NO.
SCV 100 LEAD SPACY 100 modified
Cylinder NO.
1 Cylinder
Stroke
Four Stroke
Cold Style
Air-Cooled
Energy Transformation
Power Machine
Specification
16*16*16
Trademark
kmisno
Origin
China
HS Code
8409919990
Product Description
| Brand Name | KMISNO |
| Origin | CN(Origin) |
| Item Width | 10inch |
| Model Name | SCV 100 LEAD SPACY 100 modified |
| Item Length | 100inch |
| Item Weight | 0.1kg |
| No. of Cylinders | 1 Cylinder |
| Displacement (ml) | 125cc |
| External Testing Certification | ISO9000 |
| Item Diameter | 10inch |
| Material Type | Aluminium |
| Item Height | 10inch |
| Bore Diameter | 52.4mm |
| Pin Diameter | 13mm |
| Pin Length | 38.75mm |
| Ring Size | 0.8*0.8*1.5mm |

![[Hot Item] Motorcycle 52.4mm Big Bore Piston Ring Gasket Kit Set for Honda Scv 100 Lead Scv100 Spacy 100 SCR100 SCR 100](https://www.micstatic.com/landing/www/product/img/2017/company-profile-block-placeholder.jpg?_v=1765453306872)



