Product Details
- Overview
- Detailed Photos
- Company Profile
- Our Advantages
- Packaging & Shipping
- Customer Reviews
- FAQ
Basic Info.
Model NO.
CQ-136
Certification
CCC, ISO9001:2000, CE
Condition
New
Purpose
for Replace/Repair
Sales Method
Piece/Pieces
Colour
as Picture
Transport Package
Box
Specification
17.5X7.5X7cm
Origin
China
HS Code
8409919990
Production Capacity
50000 Pieces/Year
Packaging & Delivery
Package Size
21.00cm * 14.00cm * 13.00cm
Package Gross Weight
1.500kg
Product Description
Starter Motor Motorcycle Accessories for ZongShen Loncin Lifan CG250 250cc Engine Air Cooled ATV Dirt Bike Motocross Wholesale
Brand Name:





Brand Name:
| External Testing Certification | CCC |
| Item Length | 16.5cm |
| Special Features | Starter Motor |
| Item Width | 5.2cm |
| Model Name | CQ-136 |
| Origin | Mainland China |
| Item Height | 5.2cm |
| Item Type | Motorcycle Starter |
| Item Weight | 1.5kg |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Aluminum |











![[Hot Item] Starter Motor Motorcycle Accessories for Zongshen Loncin Lifan Cg250 250cc Engine Air Cooled ATV Dirt Bike Motocross Wholesale](http://image.made-in-china.com/2f0j00wBjqtYbKfGuy/Starter-Motor-Motorcycle-Accessories-for-Zongshen-Loncin-Lifan-Cg250-250cc-Engine-Air-Cooled-ATV-Dirt-Bike-Motocross-Wholesale.webp)



